O nasDla dzieciDla rodzic�wKawiarniaGaleriaKontakt O nas Zajęcia dla dzieci Zajęcia dla rodziców Imprezy okolicznościowe Galeria Kontakt

Zajęcia dla szkół i przedszkoli

Zajęcia dla przedszkoli i szkół:

Organizujemy warsztaty tematyczne dla grup zorganizowanych przedszkolnych i szkolnych. Warsztaty są świetną formą rozwoju i doskonałą rozrywką, połączeniem edukacji z zabawą.

Opierają się na pracy w grupach, a nauka przyjmuje formę interesującej zabawy, która rozwija kreatywność i wyobraźnię, a także pozwala rozwinąć w wyraźny sposób wiedzę ogólną uczestników. 

Scenariusze warsztatów stworzone zostały w oparciu o doświadczenia zebrane podczas wieloletniej pracy z dziećmi, oraz wiedzę nabytą na studiach, kursach, warstatach i szkoleniach. Wszystkie warsztaty są prowadzone według autorskich programów i z wykorzystaniem własnoręcznie przygotowanych pomocy.

Zapraszamy do korzystania z warsztatów z okazji Dnia Przedszkolaka, specjalnych warsztatów Andrzejkowych, zajęć rękodzielniczych na których można przygotować upominek dla Mamy, a także do urozmaicania warsztatami regularnej pracy śródrocznej w przedszkolu i szkole. 

Oferta warsztatów do pobrania poniżej, więcej informacji pod numerem tel. 42 616 86 35.

Ofertę można pobrać klikając tutaj